Nabídka zaměstnání

Za účelem rozšíření svých služeb hledáme nové uchazeče na následující pozice:

/ Konzultant / Dotační specialista / Project manager /

KONZULTANT

Náplň práce:
energetický audit, průkazy energetické náročnosti, příprava a realizace technicko-ekonomických analýz, aktivní účast na interních a externích projektech, vypracovávání zpráv, prezentace výsledků a závěrů, implementace a soustavné řízení projektů úspor, návrh koncepce řešení zásobování objektů energií, technický a legislativní dozor v oblasti správy projektů

Požadujeme:
VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
zkušenosti se zpracováním energetického auditu
znalost tepelně-technických vlastností budov, znalost softwaru na výpočet tepelných ztrát budov
znalost Národního kalkulačního nástroje výhodou
kreativitu, analytické schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikační a prezentační schopnosti (slovem i písmem)
Nabízíme:
motivující finanční ohodnocení (35 – 60 tisíc Kč/měsíc)
možnost kariérního růstu
zaměstnanecké výhody
Nástup dle dohody.

DOTAČNÍ SPECIALISTA

optimalizace energetických projektů pro jednotlivé výzvy dotačních programů, dohled na zpracování dotačních žádostí
Požadujeme:
zkušenosti s dotačními tituly v energetice
Nabízíme:
motivující finanční ohodnocení (60 – 80 tisíc Kč/měsíc)

PROJECT MANAGER

vedení projektů
realizace projektů zaměřených na úspory energie
poskytování odborného poradenství zákazníkům i členům vlastního konzultačního týmu
Požadujeme:
VŠ vzdělání technického směru (MBA výhodou) nejlépe se zaměřením na energetiku nebo ekonomiku energetiky
minimálně 7 let praxe z oblasti energetiky nebo poradenství v energetice, víceletá zkušenost s vedením projektů
zkušenost s vedením investičních projektů v energetice vítána (nejlépe projekty úspor např. metodou EPC)
kreativitu, analytické schopnosti, flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost
výborné komunikační a prezentační schopnosti slovem i písmem
Nabízíme:
motivující finanční ohodnocení (70 - 100 tisíc Kč/měsíc)

V případě zájmu o některou nabízenou pozici zašlete Váš životopis v českém jazyce k rukám p. Ing. Krásného na e-mailovou adresu: krasny@energetickeporadenstvi.cz